SCUBA PHOTO OÜ

Tootjad

Uudiskiri

Peegelkaamera Nikon D90

Peegelkaamera Nikon D90

D90 ühendab Nikoni lipulaevaks olevates digitaalsetes peegelkaamerates kasutatud tehnoloogia rea keeruliste funktsioonidega, mis aitavad teil parimaid tulemusi saavutada. Selle 12,3-megapiksline DX-vormingus CMOS-pildisensor ning EXPEED-i pilditöötlussüsteem võimaldavad laias ISO-valgustundlikkuse vahemikus silmapaistvat pildikvaliteeti.

Rohkem infot


35,00 € koos KMga


D90 ühendab Nikoni lipulaevaks olevates digitaalsetes peegelkaamerates kasutatud tehnoloogia rea keeruliste funktsioonidega, mis aitavad teil parimaid tulemusi saavutada. Selle 12,3-megapiksline DX-vormingus CMOS-pildisensor ning EXPEED-i pilditöötlussüsteem võimaldavad laias ISO-valgustundlikkuse vahemikus silmapaistvat pildikvaliteeti. Reaalaja vaate režiim võimaldab teil 3-tollise kõrge eraldusvõimega LCD-ekraani abil pildistada ning täiustatud stseenituvastussüsteem ja automaatne teravustamine aitavad jahmatava täpsusega pilte jäädvustada. Uuendusliku D-filmi funktsiooni abil on võimalik Motion JPEG-i vormingus filme salvestada. Kaamera suur pildisensor tagab eriti hea filmikvaliteedi ning võite laia valiku vahetatavate NIKKOR-i objektiividega, mis varieeruvad lainurgast ja lähivõttest kalasilm-objektiivini, pildistades või objektiivi ava reguleerides ja välja sügavusega katsetades põnevaid efekte luua. D90 on loodud selleks, et teie fotograafiakirge õhutada.

 • Sisseehitatud isepuhastuva sensorseadmega 12,3-megapiksline DX-vormingus CMOS-pildisensor 
 • Madal müratase ISO-vahemikus 200 kuni 3200 
 • D-filmi funktsioon võimaldab salvestada Motion JPEG-i vormingus filme erakordselt hea D-SLR-i pildikvaliteediga 
 • Reaalaja vaade 3-tollise ja 920 000-punktilise kõrge eraldusvõimega LCD-ekraaniga 
 • Laialdased kaamerasisese viimistlusfunktsioonid

  12,3-megapiksline DX-vormingus CMOS-pildisensor võimaldab teil jäädvustada erakordselt detailseid pilte ning luua hämmastavalt teravaid suurendusi. Sisseehitatud isepuhastuv sensor vähendab tolmu mõju.

  EXPEED-i pilditöötlussüsteem optimaalse jõudluse ning maksimaalse pildikvaliteedi saavutamiseks.

  Kõrge ISO-valgustundlikkus (200–3200), laiendatav kuni ISO 6400 (võrdväärne) ja vähendatav kuni ISO 100 (võrdväärne). Võimaldab kiiremat säriaega, mis vähendab märkimisväärselt uduste piltide tõenäosust kiirelt liikuvaid objekte või vähese valgusega pildistades.

  Aktiivne digitaalvalgustus säilitab helenduste ja varjude üksikasjad, luues hämmastavaid loomuliku kontrastiga pilte. Seda on võimalik aktiveerida kas käsitsi või automaatselt ning sellel on neli taset, kaasa arvatud ülikõrge tase.

  Pildikontrollid võimaldavad teil piltide välimust ja meeleolu kohandada. Valige kuue seade hulgast: standardne, ere, neutraalne, ühevärviline, portree ja maastik.

  Näotuvastussüsteemiga stseenituvastussüsteem ühendab täpse särituse ja teravate piltide võimaldamiseks kaamera mõõtmisandmed ja automaatse teravustamise sensorite andmed ning tunneb loomuliku nahatooniga portree- või rühmavõtete pildistamiseks ära inimeste näod.

  Täiustatud automaatne teravustamine mitmekülgse Multi-CAM100 11-punktilise automaatse teravustamise süsteemiga võimaldab kogu kaadri ulatuses kiiret ja täpset automaatset teravustamist. Automaatse teravustamise ala režiimid hõlmavad enamikku pildistusolukordi ning sisaldavad ruumilise kalkeerimise automaatset teravustamist, mis võimaldab teil pildistatava objekti fokuseerimise järel pildi kompositsiooni muuta.

  Automaatse teravustamisega reaalaja vaate režiim teeb LCD-ekraani abil fotode tegemise lihtsaks. Toetatakse kolme automaatse teravustamise režiimi: näo prioriteediga automaatne teravustamine portreede puhul (tuvastab kuni 5 kaadris olevat nägu), laiala automaatne teravustamine kaamerat käes hoides tehtud fotode puhul ning normaalala automaatne teravustamine statiivilt tehtud fotode puhul.

  Uuendusliku D-filmi funktsiooni abil on võimalik Motion JPEG-i vormingus filme salvestada*. Kaamera suur pildisensor (võrrelduna tavatarbekaameraga) ning suur ISO-tundlikkus tagavad erakordse pildikvaliteedi. Tooge pildistamistehnikad filmitegemisse, kasutades laia valikut vahetatavaid NIKKOR-i objektiive, mille hulgas on nii kalasilm-, lainurk- kui ka super-telefotoobjektiivid ja isegi Micro NIKKOR-i lähivõtte objektiivi.

  3-tolline ja 920 000-punktiline kõrge eraldusvõimega LCD-ekraan, millel on 170-kraadine vaatenurk, muudab reaalaja vaate funktsiooni kasutamise lihtsaks.

  Täiustatud stseenirežiimid optimeerivad populaarsete pildistamisstiilide, -efektide ja -kohtade puhul automaatselt kaamera seadeid, kaasa arvatud pildikontrolle ja aktiivset digitaalvalgustust. Valige portree-, maastiku-, lähi-, spordi- või öine portreevõte.

  Ere pentaprisma-pildiotsija 96% kaadri teravussügavusega ja 19,5 mm keskpunktiga täpseks kompositsiooniks.

  Kiirreageerimine: umbes 0,15-sekundiline käivitusaeg, 65-millisekundiline katiku vabastusaja viivitus ja 4,5 kaadrit sekundis**.

  Ulatuslik viimistlusmenüü sisaldab valikut pildiefekte, kaasa arvatud kalasilm, moonutuse kontroll ja sirgestamine. Algset kujutist ei muudeta ning kaamera teeb kiiresti ja lihtsalt kujutise koopia, mida saate kaameras töödelda ja parandada.

  Ulatuslikud taasesituse funktsioonid hõlmavad Pictmotioni sisseehitatud slaidiseanssi, 72-kaadrilist pisipildi kuva, kalendri taasesitust ja histogrammi kuva, mis näitab pildi suurendatud osade histogramme.

   

* Automaatse teravustamise süsteem ei ole filmide salvestamisel kasutatav.

** Tavaline või suur pildiseade, kasutades 2 GB SD-mälukaarti Panasonic Pro HIGH SPEED

 

PS! Hind 4 ööpäeva kohta!

Nimetatud kaamerat renditakse professionaalsele kasutajale.

No customer comments for the moment.

Only registered user can post a new comment.

Ostukorv  

(tühi)

Uued tooted

No new product at this time

News

Uus Suunto D4i nüüd ka transmittriga (2011-06-13 23:04:31)

Uus Suunto D4i toetab ka transmittrit.

Soome sukeldujad leidsid šampanjat. (2010-07-19 14:47:34)

Soome ühe sukeldumisklubi liikmed avastasid Ahvenamaa piirkonnast Läänemere põhjast šampanjat.

All entries